Acana Ranchlands for Dogs 11,4 kg

Nové Acana Ranchlands for Dogs 340 g Zobrazit větší

Nové

Unikátní, bezobilné holistické krmivo  - vyjímečnost spočívá v obsahu vybraných živočišných proteinů zcela bez obsahu obilovin. 

Více informací

Skladem

2 200,00 Kč

  • 11,4 kg
  • Všechny velikosti psů

Přidat na seznam přání

Unikátní, bezobilné holistické krmivo  - vyjímečnost spočívá v obsahu vybraných živočišných proteinů zcela bez obsahu obilovin. ACANA RANCHLANDS se charakterizuje čerstvým, volně chovaným Anguským hovězím, bizoním a jehněčím masem – vše chováno na místních farmách s maximálním důrazem na kvalitu masa. Poté se čestvé maso šetrně zpracuje v továrně, kde jsou mu zachovány veškeré chuťové, aromatické i výživové vlastnosti. Navíc je Acana Ranchlands obohacena kořínky, bobulemi a květy bylin. Připraveno z kanadských, nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich oceňovaných kuchyních, ACANA Ranchlands je lahodný a přirozený způsob, jak udržet Vašeho psa zdravého, silného a šťastného. Krmivo je vyráběno v Albertě, stát Kanada.

Popis:

Od přírody jsou všihni psi vyvinuti  jako masožravci, biologicky přizpůsobeni na stravu bohatou na čerstvá masa s malým množstvím ovoce, zeleniny a bylin. Toto  je důvod proč je ACANA Ranchlands plná  Anguského hovězího, jehněčí a bizoního masa – vše volně chované na místních farmách  a dodáváno  do našich kuchyních ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN  pro zachování  všech živin, a tak zajištění vyvážené výživy psa. Připraveno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich oceňovaných kuchyních, ACANA Ranchlands  je lahodný a přirozený způsob, jak udržet Vašeho psa zdravého, silného a šťastného.

Přečtěte si naše suroviny a budete také spokojeni !

SLOŽENÍ

Čerstvé hovězí maso  (11%), dehydrované hovězí maso (10%), hrách, čerstvé jehněčí maso (8%), dehydrované jehněčí maso (8%), dehydrované maso síha (6%), sledí olej (6%), fazole, červená čočka, čerstvé brambory, dehydrované maso lososa  (3%), čerstvé maso bizona (3%), čerstvá hovězí játra (3%), čerstvá jehněčí játra (3%), na slunci sušená vojtěška, hrachová vláknina, čerstvá jablka.
** Kompletní seznam vitamínů a minerálů naleznete na acana.cz

ZARUČENÁ ANALÝZA
Dusíkaté látky (min.) .....................................................31 %
Tuk (min.) .......................................................................17 %
Vláknina (max.) ...............................................................5 %
Vlhkost (max.) ................................................................10 %
Vápník/fosfor (min.) ......................................... 2,3 % / 1,3 %
Omega-6 / Omega-3 (min.) ............................. 2,5 % / 0,8 %
DHA / EPA (min.) ................................................. 0,3 / 0,3 %
Glukosamin (min.)............................................. 600 mg/kg
Chondroitin sulfát (min.) ................................... 800 mg/kg

OBSAH KALORIÍ
Energie představuje 3515 kcal/kg (422 kcal/250ml)  31% pochází z proteinu, 41%  z hovězího, jehněčího masa a z rybího oleje, 28% z ovoce a zeleniny.

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Acana Ranchlands for Dogs 11,4 kg

Acana Ranchlands for Dogs 11,4 kg

Unikátní, bezobilné holistické krmivo  - vyjímečnost spočívá v obsahu vybraných živočišných proteinů zcela bez obsahu obilovin. 

Napsat recenzi

30 other products in the same category: