Jsme malá rodinná firma, která se zabývá pracovním chovem německých ovčáků a prodejem vysoce kvalitního biologicky vhodného kanadského krmiva ACANA s obsahem masa až 65%  a německého superprémiového krmiva JOSERA. Jedná se o kvalitní značkové, léty prověřené výrobky, se kterými máme ty nejlepší vlastní zkušenosti. Splňují vysoké nároky u psů v zátěži, u rostoucích štěňat i u psů v seniorském věku, a to v souladu s příznivou cenou.

 

Naše znalosti nejsou jen v oblasti prodeje nabízeného sortimentu zboží, ale máme také dlouholeté zkušenosti v chovu a výcviku štěňat a dospělých jedinců. Provozujeme psí školu BRAMIJO, kde pořádáme výcvikové kurzy základní poslušnosti.

 

 

 

Proč nakupovat právě u nás?

 

 

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP : krmiva si rozvážíme sami, každému kdo má zájem, rádi poradíme při správném výběru krmiva a s novými majiteli štěňat se podělíme o zkušenosti s výchovou a výcvikem.

 

DOPRAVA ZDARMA nad 500,- Kč, funguje na základě osobní domluvy, snažíme se vyhovět požadovanému času zákazníka.

 

RYCHLÁ EXPEDICE: máme pravidelné rozvozové trasy po území Moravy, celý sortiment nabízeného zboží držíme skladem

 

NĚCO NAVÍC: pohlídáme pejsky po dobu Vaší dovolené v rodinném domě s velkou zahradou. Pejsci zvyklí na interiér mohou být ubytováni v bytě, velkým plemenům nabídneme venkovní kotec s boudou. Našim "klientům" poskytneme veškerou péči - venčení na zahradě nebo procházku, krmení, podání léků, případně můžeme nabídnout i výcvikový režim. Přijímáme psy jakýchkoliv plemen.

 

 

Více informací na www.warpeco.cz